Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 21:00
Marvel vs. Capcom: Infinite. Premierowy zwiastun przeładowany bohaterami i zapowiedź Battle for the Stones
374V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Premierowy zwiastun przeładowany bohaterami i zapowiedź Battle for the Stones

Koniec czekania na kolejną bijatykę. Capcom świętuje premierę Marvel vs. Capcom: Infinite, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Twórcy jednocześnie zapowiadają serię wydarzeń e-sportowych.

Wczoraj otrzymaliśmy sporo ciekawostek na temat Marvel vs. Capcom: Infinite, a dzisiaj możemy spojrzeć na materiały. Twórcy opublikowali premierowy zwiastun i zapraszają graczy na „Battle for the Stones”.

Marvel vs. Capcom: Infinite. Recenzje, długość opowieści, DLC i gameplay

Capcom potrafi reżyserować trailery. Najnowszy materiał wygląda naprawdę kozacko, bo nie trudno tutaj docenić ciekawe wykorzystanie znanych herosów – na zwiastunie nie brakuje osobistości, w których na pewno z przyjemnością wcieli się wielu graczy.

Dodatkowo autorzy ujawnili serię turniejów, które wyłonią najlepszych zawodników Marvel vs. Capcom: Infinite. W ostatecznych zmaganiach zmierzy się ze sobą 16 zawodowców, którzy zostaną wyłonieni z mistrzostw EVO, dodatkowych wydarzeń offline oraz online.

Japończycy już wcześniej zapowiedzieli, że zamierzają bardzo wspierać pozycję i tworzyć liczne imprezy, dzięki którym fani będą mogli walczyć o grubą gotówkę. Firma liczy na wielkie zainteresowanie profesjonalistów, którzy pociągną za sobą oddanych sympatyków.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Marvel vs. Capcom: Infinite trailer zwiastun