Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 16:07
Wolfenstein II: The New Colossus z kapitalnym zwiastunem pełnym akcji
1652V

Wolfenstein II: The New Colossus z kapitalnym zwiastunem pełnym akcji

Dobra muzyka, świetne sceny i znany bohater. Bethesda właśnie opublkowała zapowiadany wczoraj zwiastun, który pozwala spojrzeć na sporo akcji z Wolfenstein II: The New Colossus. Studio nie zapomina o zabawnych sytuacjach. Oglądasz i chcesz grać.

Kampania marketingowa Wolfenstein II: The New Colossus jest świetna. Bethesda oraz MachineGames małymi krokami przybliżają graczom produkcję, w której Blazkowicz trafi do Ameryki. Stany Zjednoczone w tej opowieści upadły, a naszym zadaniem będzie walka z nazistami.

Wolfenstein 2: The New Colossus is amazing. Reviews round-up

Trudno nie docenić produkcji, która od pierwszego materiału wygląda genialnie. To po prostu znany, dobry i ceniony Wolfenstein z nowymi zabawkami, kolejnymi gadżetami i w zasadzie dość intrygującą historią.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na rewolucję, ale czy ktokolwiek ją potrzebuje? Zdecydowanie nie. MachineGames ponownie zaoferuje jazdę bez trzymanki, krwawe akcje i na pewno nie zapomni o kilku mocnych żartach.

Nadal nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących długości historii, lecz warto w tym miejscu przypomnieć, że ukończenie Wolfenstein: The New Order zajmowało 12 godzin, a dodatek zatytułowany Wolfenstein: The Old Blood trwał dobre 6 godzin.

Tagi:

Nie przegap