Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 15:39
Oddworld: Abe's Odyssey za darmo
2233V

Oddworld: Abe's Odyssey za darmo!

Niemal legendarna opowieść sympatycznego Abe’a jest dostępna za darmo. Gracze mogą pobrać Oddworld: Abe's Odyssey przez najbliższe 48 godzin, więc nie odkładajcie tej przyjemności na później.

Oddworld: Abe's Odyssey zadebiutowało pierwotnie w 1997 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation. Tytuł zebrał wiele nagród, został doceniony przez dziennikarzy oraz graczy z całego świata – średnia ocen to w zależności od wersji 85-89%.

Recenzja gry: Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty

Propozycja nie prezentuje już dzisiaj zawrotnej oprawy, ale bez wątpienia Oddworld: Abe's Odyssey warto posiadać w swojej kolekcji. Gra standardowo jest wyceniona na 21,69 zł, ale dzięki promocji na GOG.com, możecie grę pobrać za darmo.

W 2014 roku na rynku zadebiutował remake opowieści zatytułowany „New n’ Tasty”, który również spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami.  W zeszłym roku miałem przyjemność wspominać na portalu o Oddworld: Soulstorm, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących daty wydania.

Zdaniem deweloperów, nowa przygoda będzie „najmroczniejszą wizją w historii serii”, ale zespół nie musi się śpieszyć. W marcu szef Oddworld Inhabitants potwierdził, że prace zmierzają w dobrym kierunku.

Tagi:

Nie przegap