Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 14:34
Battlefield 1 żołnierz
762V

Battlefield 1 na Xbox One za darmo przez weekend

Dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów One, którzy wciąż nie zapoznali się z ostatnim tytułem DICE. Battlefield 1 będzie wkrótce dostępny za darmo na platformie Microsoftu, a podczas wydarzenia otrzymacie dostęp do całej produkcji.

Szwedzi w październiku ubiegłego roku wrzucili na rynek kawał porządnej strzelanki. Battlefield 1 oferuje nie tylko mocny tryb sieciowy, ale również ciekawą historie, którą już wkrótce sprawdzą wszyscy posiadacze Xboksów One.

Battlefield 1 - recenzja gry

Microsoft potwierdził kolejne wydarzenie na Xbox Live. Od 22 do 24 września zainteresowani pobiorą Battlefield 1 i zapoznają się z całym tytułem – weekend to dobry moment na sprawdzenie opowieści oraz liźnięcie trybu sieciowego.

Do takich przyjemności niezbędny jest Xbox Live Gold, ale jednocześnie wszystkie zdobyte osiągnięcia, progres postaci oraz stany rozgrywki będziecie mogli przenieść do pełnej wersji tytułu – oczywiście należy ją nabyć.

Jeśli zdecydujecie się na taki ruch, to naprawdę warto już teraz zainwestować w shootera, ponieważ Battlefield 1: Rewolucja jest właśnie dostępny z 40% zniżką – grę kupicie za 174,29 zł. Podobny rabat pojawia się w przypadku Przepustki Premium, która została wyceniona na 107,99 zł. Promocja trwa do 25 września.

Tagi:

Nie przegap