Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 08:52
Sony na TGS 2017. Oglądajcie z nami konferencję PlayStation
2280V

Sony na TGS 2017. Oglądajcie z nami konferencję PlayStation

Tokyo Game Show to kolejne wydarzenie w growym kalendarzu. W Japonii zostaną zaprezentowane produkcje nie tylko dla mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni, więc zapraszam wszystkich czytelników PPE do wspólnego oglądania show Sony.

Sony przyzwyczaiło graczy do przygotowywania konferencji przed Tokyo Game Show. impreza została zaplanowana na 21-24 września, ale już 19 września (wtorek) o godzinie 9:00 odbędzie się wydarzenie twórców PlayStation.

TGS 2017 i konferencja Sony - Przewidywania

Show Sony to od pewnego czasu interesujące wydarzenie, które jest organizowane nie tylko dla mieszkańców Japonii. Korporacja dostrzega ogromną liczbę fanów z Zachodu i z tego powodu audycja jest przygotowana również w języku angielskim.

Czego możemy się spodziewać? Sporo dobrych słów w tym temacie napisał już hubertuss03 (odnośnik powyżej), ale ja mam nadzieję, że w trakcie TGS 2017 zobaczymy Monster Hunter: World, Shadow of the Colossus Remake, Gran Turismo Sport, czy też Final Fantasy VII Remake (dobra to raczej marzenie…).

Standardowo wśród spekulacji nie brakuje nowego dzieła From Software, czy też kolejnych projektów Japan Studio. To również dobry moment na pokazanie Dragon's Crown Pro (przecieki są jednoznaczne) oraz Shenmue 1 i 2 HD (to jest ten moment!). Nieliczni wierzą jeszcze w powrót takich marek jak Deep Down, Parasite Eve, Devil May Cry.

Start – 9:00! Bądźcie z nami, komentujcie i bawcie się! ;)

Tagi: konferencja prasowa Sony tgs 2017

Nie przegap