Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 21:00
Ruiner może trafić na Nintendo Switch. Znamy długość krwawej przygody
902V

Ruiner może trafić na Nintendo Switch. Znamy długość krwawej przygody

Pod koniec miesiąca na rynku zadebiutuje kolejna dobrze wyglądająca produkcja Polaków. Ruiner zapowiada się na krwawą opowieść pełną dynamicznej akcji, a z okazji premiery możemy zaprezentować kilka ciekawostek dotyczących produkcji.

Warszawskie Reikon Games to ekipa złożona z weteranów branży. Twórcy pracowali przy Wiedźminie, Dying Light, Shadow Warrior, czy też This War of Mine, a teraz chcą zaprezentować graczom brutalną strzelaninę akcji umiejscowioną w 2091 roku.

Krwawy gameplay z Ruiner

Tytuł początkowo zmierzał wyłącznie na komputery osobiste, ale w lutym otrzymaliśmy zapowiedź wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera odbędzie się 29 września, więc z tej okazji deweloperzy ujawnili kilka ciekawostek.

Redakcja Dualshockers potwierdza, że Reikon Games rozważało przygotowanie edycji na Nintendo Switcha, jednak nie zostały podjęte w tym temacie większe decyzje. W konsekwencji po sukcesie na trzech pierwszych platformach nie będzie raczej większym zaskoczeniem prezentacja dodatkowej edycji.

Studio potwierdziło również, że ukończenie historii zajmie od 6 do 8 godzin – sporo w tym wypadku zależy od umiejętności graczy. Główny bohater podczas rozgrywki zbierze sporo nowych umiejętności oraz broni, które w znaczący sposób wpłyną na jego możliwości, a tym samym zmienią gameplay. Gracze mogą w locie personalizować herosa i tworzyć prawdziwą maszynkę do zabijania.

Ruiner zadziała na komputerach osobistych w 120 klatkach na sekundę i „ponad 30 fps” na konsolach.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/cyberpunk-action-shooter-ruiner-roughly-6-8-hours-long-120-fps-pc-30-fps-consoles/

Tagi:

Nie przegap