Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 17:33
Cyberpunk 2077 czterokrotnie większy od Wiedźmina 3: Dziki Gon? Gorące plotki o grze Polaków
6439V

Cyberpunk 2077 czterokrotnie większy od Wiedźmina 3: Dziki Gon? Gorące plotki o grze Polaków

CD Projekt RED nie zamierza wydawać aktualnie jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat wciąż tajemniczego Cyberpunk 2077, ale kolejny raz pojawiły się ciekawe plotki na temat produkcji. Autorzy podobno mierzą wyżej względem historii Geralta.

Cyberpunk 2077 to aktualnie najważniejszy projekt CD Projekt RED. Twórcy pracują jeszcze nad Gwintem, ale karcianka znajduje się w fazie testów i już wkrótce na rynku pojawi się pierwsza, fabularna historia.

Cyberpunk 2077 na wyłączność CD Projekt RED. Studio mocno współpracuje z autorem uniwersum

Na temat Cyberpunk 2077 nie otrzymujemy wielu oficjalnych szczegółów. W tym roku pojawiły się ciekawe wypowiedzi dotyczące skali projektu, ale najnowsza plotka potrafi rozbudzić wyobraźnię. Zdaniem przecieków, CD Projekt RED tworzy grę czterokrotnie większą od Wiedźmin 3: Dziki Gon z Krew i Wino oraz Serca z Kamienia. W tytule mają pojawić się zróżnicowane regiony, które pozwolą stworzyć ogromną mapę, a jednocześnie autorzy podobno przygotowują dynamiczną destrukcję otoczenia.

Studio zapewne aktualnie nie skomentuje doniesień, ale informacje zostały podobno przedstawione przez jednego z programistów. Warto na pewno wspomnieć, że już pod koniec ubiegłego roku CD Projekt RED otrzymał dofinansowanie, dzięki któremu może wykreować „żywe miasto”, czy też dopracować animacje. Twórcy zgarnęli gotówkę na:

  • City Creation - kompleksowa technologia służąca do kreacji "żywego", grywalnego w czasie rzeczywistym, miasta o wielkiej skali, która bazuje na zasadach, sztucznej inteligencji i automatyzacji oraz uwzględnia opracowanie innowacyjnych procesów i narzędzi wspierających tworzenie najwyższej jakości gier z otwartym światem
  • Animation Excellence - kompleksowa technologia umożliwiająca znaczny wzrost jakości i produktywności skomplikowanych animacji ciała i twarzy na potrzeby gier RPG z otwartym światem, uwzględniająca również innowacyjne rozwiązania procesowe i unikalny zestaw dedykowanych narzędzi
  • Cinematic Feel - kompleksowa technologia umożliwiająca dostarczanie unikalnej, filmowej jakości w grach RPG z otwartym światem, uwzględniająca również innowacyjne rozwiązania procesowe i unikalny zestaw dedykowanych narzędzi.

Jedno jest pewne – na Cyberpunk 2077 przyjdzie nam zaczekać jeszcze wiele miesięcy. Autorzy nie muszą się jednak specjalnie śpieszyć, bo CD Projekt RED pochwalił się w ostatnim raporcie finansowym fantastycznym wynikiem.

Źródło: http://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-is-four-times-bigger-than-the-witcher-3-rumor

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 plotki

Nie przegap