Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.09.2017 10:29
Playerunknown's Battlegrounds. Niespodziewany hit bije kolejny rekord - 1.3 mln grających na raz!
1343V

Playerunknown's Battlegrounds. Niespodziewany hit bije kolejny rekord - 1.3 mln grających na raz!

Największą tegoroczną niespodzianką wśród absolutnie wszystkich gier jakie pojawiły się na rynku, jest bez wątpienia Playerunknown's Battlegrounds i jego fenomen, którego nie jest w stanie nic zatrzymać.

Ekipa Bluehole Studios stworzyła takie dzieło, którego magnetyzm wciąż przyciąga coraz to nowszych graczy przed ekrany komputerów. 

O wynikach Playerunknown's Battlegrounds piszemy praktycznie co tydzień, więc można by już uznać, że nie ma już nic zaskakującego w tym, jak popularna jest ta produkcja. Jednakże to naprawdę niesamowite, że tak młoda gra i tak świeża marka przebiła liczbę osób grających w jednym momencie, którą DOTA 2 (do tej pory absolutny numer 1 Steama i Valve) wypracowała przez całe kilka lat swojego życia.

W najnowszym zestawieniu w PUBG bawiło się 1,342,857 osób, co pozwoliło grze pozostawić rekord wspomnianej moby o niemalże równe 48 tysięcy graczy. Na dodatek tegoż dnia w dzieło Bluehole grało aż dwa razy więcej osób niż w Dotę.

Steamspy pokazuje, iż Playerunknown's Battlegrounds kupiło już około 11,5 mln graczy - w zaledwie 6 miesięcy od debiutu na Steam w usłudze Early Access!

Tagi: battle royale Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds

Nie przegap