Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2017 09:15
Deer Hunter Reloaded to graficzna komedia. Oprawa jak z PS2 na PS4
2186V

Deer Hunter Reloaded to graficzna komedia. Oprawa jak z PS2 na PS4

Patrząc na zapowiedzi niektórych nowych gier z konsol obecnej generacji zaczynam tęsknić za kontrolą jakości, którą Sony zapewniało w latach 90. na poczciwym Szaraku. Bo wciskanie gier z platform mobilnych na PS4 to już lekka przesada.

Deer Hunter Reloaded pozwoli nam niedługo zapolować na grubą zwierzynę wałęsającą się po górach, dolinach i nizinach Stanów Zjednoczonych. Abstrahując od wymiaru moralnego takiej rzeźni futrzaków trzeba powiedzieć, że dawno nie widzieliśmy tak brzydkiego tytułu na PlayStation 4.

Trzeba w tym miejscu powiedzieć, że klimaty retro znacznie lepiej pasują do rozpikselowanej grafiki 2D. Natomiast "retro" w 3D? Tu niestety znacznie trudniej jest przeprowadzić taki manewr, co tylko potwierdzają bardzo negatywne komentarze graczy pod poniższym filmikiem opublikowanym na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube.

Za Deer Hunter Reloaded odpowiada studio Glu. Gra będzie rozwiniętą wersją Deer Hunter Reloaded, które dostępne jest w modelu biznesowym free-to-play na smartfonach z systemami iOS i Android. Tytuł szykowany na PS4 oraz XOne trafi na rynek 24 października 2017 r.

 

Tagi:

Nie przegap