Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 15:01
Crash Bandicoot i Mortal Kombat z Funko Popami
1689V

Crash Bandicoot i Mortal Kombat z Funko Popami. Nie wszystkie figurki zachwycają

Kolekcjonerzy figurek Funko POP powinni rozbijać skarbonki. Wkrótce do sprzedaży trafią nowe okazy, które na pewno zaciekawią największych fanów Crasha Bandicoota oraz Mortal Kombat. Nie wszystkie postacie zachwycają, ale nie trudno wybrać kilka naprawdę ładnych.

Funko POP to jedna z najbardziej znanych serii figurek na licencji. Charakterystyczne „ludki” z wielkimi głowami przedstawiają bohaterów uniwersum Marvela, DC, Harrego Pottera, Obcego, księżniczek Disneya, Gwiezdnych Wojen, seriali telewizyjnych, zwierzaków, Monster High, bohaterów, filmów animowanych, czy też oczywiście protagonistów z gier.

Geralt i ekipa jako figurki Funko Pop!

Zestaw tych ostatnich już wkrótce zostanie znacząco rozszerzony. W listopadzie do sklepów trafią figurki z Mortal Kombat oraz Crasha Bandicoota – szczególnie dziwnie moim zdaniem wygląda ikona PlayStation, która nie przypomina kultowego bohatera. Standardowo gracze mogą wybrać Crasha w różnych wersjach, więc najwięksi fani postaci nie będą pewnie specjalnie narzekać – w pakiecie zawsze można dobrać Neo Cortexa.  

Wojownicy Mortal Kombat zbierają mieszane opinie. Scorpion (zwykła wersja) i Sub-Zero nie wyglądają źle, ale niektórzy narzekają na interpretację Goro. Należy na pewno wspomnieć, że boss jest w tym wypadku odrobinę większy, więc będzie również droższy.

W galerii znajdziecie dwie kolekcje.

Funko Pop Scorpion Mortal Kombat

Źródło: www.bleedingcool.com

Tagi: crash bandicoot funko pop mortal kombat