Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2017 11:22
Xbox One S. Tak tanio jeszcze nie było. Walmart oferuje pakiety z Battlefield 1 w rewelacyjnej cenie
4237V

Xbox One S. Tak tanio jeszcze nie było. Walmart oferuje pakiety z Battlefield 1 w rewelacyjnej cenie

Pisaliśmy już o obniżce cen Xbox One S, którą wprowadził Microsoft. Okazuje się jednak, że znajdują się firmy, które znacząco przebijają oficjalne ceny dostępne na Microsoft Store. Tak tanich Xboksów One S w pakiecie z grą jeszcze nie było!

Xbox One X trafi na rynek 7 listopada 2017 r. W optymalnym scenariuszu dla Microsoftu konsumenci najpierw skuszą się na Xbox One S a pod koniec roku sprawią sobie pod choinkę również Xbox One X. Jak firma chce tego dokonać? Oczywiście przez redukcję cen, czego jesteśmy właśnie świadkami w Stanach Zjednoczonych. Microsoft obniżył już ceny edycji specjalnych Xbox One S w USA. Konsolę z dyskiem 500GB i wybraną grą można kupić za 249 dolarów w oficjalnym sklepie. W pakietach konsola + gra w tej cenie można dorwać Xbox One S z grą do wyboru: Madden NFL 18, Battlefield 1, Forza Horizon 3, Minecraft, Gears of War 4.

Xbox One S w obniżonej cenie przed premierą Xbox One X

Okazuje się, że pierwsze niezależne sklepy przebijają już tę ofertę i wystawiają Xbox One S z dyskiem 500 GB w pakiecie z Battlefield 1 za... 199 dolarów. Taką ofertę przedstawiła wielka sieć amerykańskich sklepów Walmart. Nie wiadomo niestety, ile potrwa promocja. Póki co Walmart nie zgłasza żadnych problemów z dostępnością konsoli.

W kolejnych tygodniach można spodziewać się podobnych promocji na Xbox One S. Wszystko oczywiście w związku z premierą Xbox One X (sprzęt kosztuje 500 dolarów). Wygląda na to, że osoby, które planowały zakup Xbox One S i którym nie zależy na większej mocy, sporo zaoszczędzą.

Tagi: battlefield 1 ceny promocja przeceny xbox one s xbox one x

Nie przegap