Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 15:33
Sonic z Sonic Forces
648V

Sonic Forces. Gameplay pokazuje klasyczną rozgrywkę z dopalaczami

SEGA kończy prace nad kolejną, wielką przygodą Sonica. Studio zdecydowało się przygotować zupełnie nową opowieść, która zaoferuje nowoczesną oraz standardową rozgrywkę. W obu wariantach otrzymamy możliwość odpicowania bohatera.

Sonic Mania zebrał bardzo dobre oceny. Klasyczny Sonic otrzymał od recenzentów noty na poziomie 87% i fani charyzmatycznego bohatera mogą ze spokojem wyczekiwać na kolejną przygodę. Premiera Sonic Forces odbędzie się w listopadzie.

Sonic Forces w polskiej wersji językowej. Pierwszy raz w historii serii

Nadciągająca historia obok rozgrywki w trójwymiarze, zaoferuje również lokacje w typowym 2D. Twórcy zdecydowali się kolejny raz zaprezentować taką zabawę i całość wygląda naprawdę obiecująco.

Od czasu do czasu możemy po prostu ukończyć lokację bez większych innowacji, ale nie możemy zapomnieć, że gracze tym razem otrzymają możliwość personalizacji postaci. Dzięki zmianom wpłyniemy nie tylko na wygląd bohatera, lecz również jego możliwości – dla przykładu możemy wyposażyć protagonistę w specjalny hak lub miotacz ognia.

Są to miłe rozszerzenia, które na pewno ubarwią zabawę. Twórcy nie rewolucjonizują znanych założeń, jednak takie małe dodatki mogą pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Na zakończenie warto przypomnieć, że Sonic Forces pierwszy raz w historii zostanie w Polsce zlokalizowany – szczegóły dotyczące sprowadzenie gry do naszego kraju przez wydawnictwo Cenega znajdziecie powyżej.

Tagi: gameplay SEGA Sonic Forces