Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 19:55
Sonic Forces w polskiej wersji językowej. Pierwszy raz w historii serii
936V

Sonic Forces w polskiej wersji językowej. Pierwszy raz w historii serii

W listopadzie odbędzie się premiera kolejnej przygody sympatycznego Sonica i możemy dzisiaj potwierdzić, że gra pierwszy raz w historii serii otrzyma polską lokalizację.

Na 7 listopada zaplanowano premierę Sonic Forces. SEGA nie obawia się wielkiej konkurencji w jednym z najgorętszych miesięcy roku i niektórzy gracze wierzą, że jest to tylko i wyłącznie dobra wiadomość.

Szczegóły zamówień przedpremierowych do Sonic Forces

Z oceną jakości Sonic Forces musimy się jeszcze wstrzymać, ale mamy świetną wiadomość dla fanów uniwersum „Niebieskiego Jeża”. Cenega potwierdziła współpracę z SEGĄ, na mocy której nadchodząca przygoda trafi do Polski.

Gracze mogą liczyć na polską lokalizację – tytuł w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch otrzyma polskie napisy, za których przygotowanie odpowiada światowy wydawca. Jest to oczywiście mały dodatek, ale świetnie wiedzieć, że nawet takie japońskie perełki zostaną dostosowane do młodszych odbiorców.

Zainteresowani mogą zapoznać się również z cechami pozycji zaprezentowanymi przez wydawcę oraz ze zlokalizowanymi zwiastunami:

  • Zmierz się z akcją o zawrotnym tempie jako współczesny Sonic
  • Katapultuj się nad niebezpiecznymi platformami jako klasyczny Sonic
  • Wykorzystaj potężne nowe gadżety jako stworzony przez ciebie, zupełnie nowy bohater

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: