Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 14:30
PlayStation 4 ze świetną reklamą - „Wszyscy gramy”
1661V

PlayStation 4 ze świetną reklamą - „Wszyscy gramy”

Tajwański oddział PlayStation przygotował reklamę live-action, która w ciekawy sposób prezentuje wizję japońskiej korporacji. Wszyscy jesteśmy graczami, więc wszyscy gramy.

Sony przyzwyczaiło graczy do tworzenia ciekawych reklam z prawdziwymi aktorami. Tym razem na taki projekt zdecydował się oddział z Tajwanu, który postanowił wykorzystać między innymi bohaterkę NieR: Automata.

Final Fantasy XV, GTA V i więcej przecenionych gier w promocji na PlayStation Store

Patrząc na poniższy spot od razu przypomniała mi się premiera PlayStation 4. Wtedy to Sony zaprezentowało kilka świetnych reklam, które zachęcały do kupowania sprzętu oraz nadciągających produkcji.

Dzisiejsza reklama jest inna, bo tak naprawdę nie pojawiają się w niej bezpośrednio gry – mamy tutaj oczywiście protagonistkę z NieR: Automata, ale tak to wcześniej widzimy żołnierzy (Call of Duty?), koszykarzy (NBA 2K18?) i piękne Porsche (Gran Turismo Sport?). Korporacja jednocześnie prezentuje PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 Slim, a jeszcze na bilbordzie możecie zauważyć PlayStation VR – czyli zestaw promowany przez Japończyków na całym świecie.

Jest to bez wątpienia inna forma promocji niż ta prezentowana na Zachodzie, gdzie oddziały starają się zachęcić do urządzeń najnowszymi produkcjami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: live-action playstation 4 reklama Sony

Nie przegap