Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 16:31
Fortnite z trybem Battle Royale! Gameplay zapowiada mocne zmagania
660V

Fortnite z trybem Battle Royale! Gameplay zapowiada mocne zmagania

Epic Games rozbija bank dzięki Fortnite i twórcy mają ciekawy plan na rozwój produkcji. Jeszcze w tym miesiącu gracze zapoznają się z dodatkowym trybem, który dzięki Playerunknown's Battlegrounds dosłownie podbija Steam. To musi się udać.

Fortnite było kreowane przez wiele długich miesięcy, ale od kilku tygodni gracze mogą wykupić dostęp do Early Access. Choć na papierze taka propozycja nie mogła się udać, to jednak gra zbiera dobre oceny i może się wkrótce okazać największą premierą w historii Epic Games.

Fortnite. Battle Royale mode gathered over 10 million players

Autorzy Gearsów nie zamierzają zmarnować okazji. 26 września na serwerach Fortnite zadebiutuje nowy, 100-osobowy tryb Battle Royale, który pozwoli graczom brać udział w wielkich bitwach!

Zasady są wyjątkowo proste – 100 graczy, 1 mapa i tylko jeden zwycięzca. Na początku zawodnicy wpadają na arenę za pomocą pojazdu, a później walczą o przedmioty, szukają ulepszeń, a nawet autorzy przygotowali specjalny zestaw umiejętności.

Epic Games nie ukrywa, że uwielbia  Playerunknown's Battlegrounds i właśnie z tego powodu zdecydowano się wrzucić do swojej gry taki wariant zabawy. Prace nad trybem trwają od kilku miesięcy – gdy główny zespół Epic pracował nad oryginalnym Fortnite, ekipa odpowiedzialna za Unreal Tournament zaczęła eksperymentować.

Z tej okazji przez najbliższy tydzień (od 12 do 18 września) możecie nabyć dostęp do Fortnite z 25% zniżką.

Tagi: Epic games Fortnite gameplay Gearbox Software zwiastun

Nie przegap