Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 13.09.2017 17:10
Wraca Liga Mistrzów, wraca nasz typer! Dzisiaj druga część I kolejki
965V

Wraca Liga Mistrzów, wraca nasz typer! Dzisiaj druga część I kolejki

Jak nastroje po wczorajszych spotkaniach? Raczej bez wielkich sensacji, a wręcz z dominacją faworytów. Pewne wygrane Manchesteru United, Bayernu, PSG, Barcelony. Dzisiaj czas na pozostałe 4 grupy. Przypominamy, że do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, a zważywszy że w jednej kolejce można zgarnąć aż 64 punkty, sprawia, że ekspresowo można wskoczyć na szczyt klasyfikacji. Pierwsze wyniki już dzisiaj po zakończeniu wieczornych spotkań. 

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 10 osób po zakończeniu 6. kolejki rozgrywek (6 grudnia) zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2018


I kolejka

Przed nami wiele emocjonujących spotkań. Nie brakuje oczywiście "pewniaków", m.in. Manchester United podejmujący u siebie FC Basel, Bayern Monachium mierzący się z Anderlechtem, Chelsea z Qarabagiem czy Real z APOEL-em, ale kilka spotkań może przyprawić o typerski ból głowy: Roma - Atletico Madryt, Olympiakos - Sporting, Barcelona - Juventus czy Tottenham - Borussia.

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem).

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi:

Nie przegap