Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 12.04.2010 10:19
Z.O.E. 3 następnym projektem Kojimy?
683V

Z.O.E. 3 następnym projektem Kojimy?

Chociaż MGS: Peace Walker jeszcze nie trafił do sklepów, a ekipa Kojima Productions ma pewnie pełne ręce roboty, nie przeszkadza to Mistrzowi Hideo snuć już wstępnych planów o kolejne "robótce"...xxxxx

 

Ciekawe informacje przyniósł niedawno Twitter Hideo Kojimy, na którym sławna persona zaczęła "głośno myśleć":

 

"Myślę nad obsadą do mojego nowego tytułu. Plan projektu jeszcze nie dotarł do poziomu detali, ale wszystko w mojej głowie postępuje symultanicznie. Tytuł, design gry, fabuła, postacie, poszukiwanie tła, mechy które się pojawią, obsada, kierunek graficzny, dźwięk, początek i zakończenie, główne sekwencje historii. Wszystko w naturalny sposób pojawia się w mojej głowie."

 

Cóż, geniusze widocznie tak mają, że wciąż im coś pączkuje pod czaszką. Oczywiście, z powyższego zbioru myśli kluczowe jest słowo "mechy" - łącząc to z osobą Kojimy, w naturalny sposób przychodzi na myśl seria Zone of the Enders, gdzie walki mechów były treścią rozgrywki. Warto też przypomnieć, że w paru wywiadach jesienią zeszłego roku Hideo wspomniał, iż wskrzeszenie Z.O.E. jest na szczycie jego listy planów, a nawet wprost obiecał kontynuację.

Konkurencja aktualnie na tym polu niewielka - bo z głośniejszej raptem seria Lost Planet - a dwie części Z.O.E. też były całkiem zacne, więc czemu nie? Wcześniej jednak prosiłbym o więcej konkretów w temacie Metal Gear Solid: Rising. Bo pamiętacie, że takie coś też nadchodzi?

Tagi: hideo kojima z.o.e.