Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 18:06
Pog(R)adajmy rozpoczyna nowy sezon! Komodo zaprasza czytelników PSX Extreme i PPE.pl
466V

Pog(R)adajmy rozpoczyna nowy sezon! Komodo zaprasza czytelników PSX Extreme i PPE.pl

Koniec leniuchowania! Pog(R)adajmy właśnie rozpoczyna nowy sezon, który ponownie zrzeszy graczy z całej Polski. Na dobry początek w dziesięciu miastach porozmawiamy o grach niezależnych, czyli wielkich projektach od mniejszych deweloperów. W Częstochowie organizatorem będzie nasz zgRed – Komodo – który postanowił osobiście zaprosić czytelników na imprezę!   

Wrześniowe Pog(R)adajmy rozpoczyna nowy sezon, jednak nie musicie się obawiać o brak znajomości poprzednich odcinków. Do nas wpadacie, siadacie, gadacie i wszyscy czują się jak w jednej, wielkiej, growej rodzinie!

Właśnie z tego powodu zapraszamy wszystkich czytelników PSX Extreme oraz PPE.pl na nadciągające wydarzenie, które odbędzie się już 13 września o godzinie 19:00. Spotykamy się tym razem w dziesięciu miastach (2 kolejne startują w październiku), a tematem przewodnim są gry niezależne.

Ponownie w Częstochowie otrzymacie możliwość spotkania się z naszym weteranem – Komodo jest jednym z organizatorów, który postanowił zachęcić do imprezy następującymi słowami:

„Indie to już nie tylko Super Meat Boy ale też takie dzieła sztuki jak Hellblade: Senua's Sacrific (…). Termin stale ewoluuje bo coraz trudniej zaklasyfikować gry, które rozpoczęły swoją drogę jako niezależne, a finalnie wylądowały w sprzedaży nakładem wydawnictwa (np. Life is Strange, Bloodstained: Ritual of the Night, Mighty No. 9) lub takie pozujące na Indie ale od początku wspierane przez większą korporację (np. Podróż, Unravel, Child of Light). (…) Przybywajcie - jakoś go wspólnie rozpracujemy ;)”

Czujecie się zaproszeni? Powinniście! Obiecujemy świetną zabawę, miłą atmosferę i rozgryzienie „indyków” na wszelkie możliwe sposoby. W tych małych grach często drzemie ogromny potencjał, z którym zmierzą się gracze z całej Polski.

Pełna lista miast:

Data: 13.09.2017 w godz. 19:00-22:00 (10 miast w Polsce). Strona: www.pogradajmy.pl

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: komodo pogradajmy zaproszenie