Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 19:24
The Walking Dead - Season One za darmo. Sprawdźcie wielką historię Telltale Games
3038V

The Walking Dead - Season One za darmo. Sprawdźcie wielką historię Telltale Games

Telltale Games jeszcze kilka lat temu potrafiło bardzo pozytywnie zaskoczyć. Firma odpowiada za fantastyczny pierwszy sezon Żywych Trupów, który właśnie możecie pobrać totalnie za darmo. Promocja jest dostępna przez ograniczony czas.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Telltale Games w pewnym momencie chwyciło zbyt wiele srok za ogon. Deweloperzy coraz to dłużej pracowali nad kolejnymi odcinkami swoich przygód i ich jakość odbiegała od pierwszych, fantastycznych opowieści.

The Walking Dead. Sezon 8 otrzymał fantastyczny zwiastun i datę premiery!

Jedną z perełek studia jest The Walking Dead - Season One. Gra w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 89-94% i jest to bez wątpienia jedna z najlepszych historii 2012 roku – przygodę docenili gracze oraz dziennikarze, więc autorzy chętnie pracowali nad kolejnymi przygodami ocalałych.

 To właśnie tę historię, a dokładnie pięć odcinków możecie dzisiaj pobrać za darmo. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie gracze na PC – oferta jest dostępna dzięki Humble Bundle.

The Walking Dead - Season One był już dostępny w kilku promocjach, można go czasami zgarnąć za mniej niż 10 złotych, jeśli jednak nigdy nie znaleźliście czasu na ten tytuł, to naprawdę warto poświęcić kilka godzin na poznanie wydarzeń.

Dla ciekawskich prezentuje fabularny zwiastun:

Źródło: Twitter.com

Tagi: promocja Telltale Games the walking dead za darmo