Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 18:58
Wszystko z nami w porządku. Zwiastun filmu dokumentalnego o powstaniu Lichtspeer
1072V

Wszystko z nami w porządku. Zwiastun filmu dokumentalnego o powstaniu Lichtspeer

Marzyliście kiedyś o porzuceniu spokojnej pracy i spełnieniu głęboko skrywanych marzeń? Rafał i Bartek zdecydowali się na taki ruch i postanowili stworzyć swoją pierwszą grę wideo. „Wszystko z nami w porządku” to dokument, który pokaże najlepsze i najgorsze momenty z pracy w branży.

Polacy od dobrych kilku lat coraz to śmielej radzą sobie na światowym rynku gier wideo. Nie mówię tutaj tylko o takich tuzach jak CD Projekt RED, Techland, Flying Wild Hog czy 11 bit studios, jednak gracze doceniają i zachwalają również mniejsze studia.

Lichthund to mała ekipa składająca się wyłącznie z dwóch deweloperów – Bartka oraz Rafała – którzy postanowili wspólnymi siłami stworzyć grę. Nie była to dla nich łatwa decyzja, bo chcąc w pełni zmierzyć się z marzeniami, musieli zrezygnować z pracy w korporacji.

„Rafał i Bartek rzucają pracę w korporacji i postanawiają stworzyć swoją pierwszą grę video. Film pokazuje ostatnie miesiące pracy nad projektem, zmagania z wydaniem wersji na Playstation, emocje bohaterów związane z premierą oraz próby przebicia się do świadomości gwiazd youtuba i prasy branżowej.”

Powyższe słowa to w zasadzie najlepszy opis „Wszystko z nami w porządku”. Dokument w reżyserii Borysa Nieśpielaka przedstawi widzom najlepsze i najgorsze strony kreowania produkcji, które debiutują na kilku platformach, a deweloperzy muszą starać się o zainteresowanie nie tylko mediów ale również gwiazd YouTuba.

Opowieść trwa 64 minut i właśnie zakończono prace nad całym projektem. W październiku odbędzie się kilka seansów, na których zainteresowani będą mogły zobaczyć walkę Bartka i Rafała… Zapewne również nasza ekipa pojawi się na seansie, więc czekajcie na wrażenia! 

Już teraz pojawiają się pomysły, by zaprezentować historię szerokiej publiczności, ale sporo zależy od pierwszych opinii. Będziemy Was informować na bieżąco o rozwoju projektu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: film trailer wszystko z nami w porządku zwiastun

Nie przegap