Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 14:57
Layers of Fear: Legacy na Nintendo Switch. Polacy przenoszą horror na platformę Nintendo
749V

Layers of Fear: Legacy na Nintendo Switch. Polacy przenoszą horror na platformę Nintendo

Kolejne polskie produkcje trafią wkrótce na Nintendo Switcha. Bloober Team uśmiecha się szeroko do japońskiej platformy i zapowiada Layers of Fear: Legacy. Zestaw zostanie wkrótce zaprezentowany w Tokio.

Polacy coraz to chętniej przenoszą swoje opowieści na platformę Nintendo. Bloober Team ogłosił dzisiaj przygotowanie Layers of Fear: Legacy, czyli wypakowanej i dostosowanej przygody dla fanów horrorów.

Observer - recenzja gry. Bloober awansował do pierwszej ligi

Layers of Fear zadebiutował na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboksach One w ubiegłym roku – gra w zależności od wersji zgarnęła oceny od 72 do 78%. Wielu graczy doceniło propozycję Polaków, którzy zdecydowali się wrzucić produkcję na jeszcze jedną platformę.

Edycja „Legacy” trafi wyłącznie na Nintendo Switch i będzie to „zremasterowana i zredesignowana” edycja produkcji:

„Ponadto zarząd emitenta podaje do wiadomości, że doszło do zawarcia istotnej umowy pomiędzy Bloober Team S.A. a Aspyr Media Inc. w przedmiocie ustalenia ram współpracy dotyczącej wydania, marketingu i dystrybucji gry 'Layers of Fear: Legacy'. Współpraca z wydawcą będzie obejmować dystrybucję gry na terytorium całego świata”

Gra zostanie zaprezentowana na Tokyo Game Show 2017, gdzie zainteresowani otrzymają nawet możliwość sprawdzenia tytułu – w Tokio pojawi się stoisko Bloober Team. Dla przypomnienia, zerknijcie na premierowy zwiastun:

Źródło: https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/bloober-team-layers-of-fearlegacy-ukaze,224,0,2362848.html

Tagi: Bloober Team Layers of Fear layers of fear: legacy nintendo Switch