Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 13:30
Wiedźmin 3: Dziki Gon 4K. Twórcy zapowiadają wielką aktualizację
5803V

Wiedźmin 3: Dziki Gon 4K. Twórcy zapowiadają wielką aktualizację

CD Projekt RED nie zapomina o Wiedźmin 3: Dziki Gon i wielkich rozszerzeniach do przygód Geralta. Twórcy właśnie kończą prace nad aktualizacją, która pozwoli wykorzystać dodatkową moc PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Jeszcze przed premierą PlayStation 4 Pro informowaliśmy naszych czytelników o braku większych planów dotyczących dostosowania Wiedźmin 3: Dziki Gon do mocniejszej platformy Sony. Sporo jednak zmieniło się od tego czasu, a autorzy właśnie zapowiedzieli zakończenie prac.

The Witcher 3: Wild Hunt on PS4 Pro. What's the difference?

Na dzisiejszej konferencji CD Projekt RED zostały zaprezentowane wyniki finansowe, o których informowaliśmy wczoraj – autorzy growych przygód Wiedźmina wciąż radzą sobie wyśmienicie i możemy śmiało oczekiwać kolejnych pozytywnych wieści od CDP RED.

Na wydarzeniu pojawił się Adam Kiciński, prezes zarządu, który podsumowując wyniki zapowiedział wersję 4K – studio finalizuje prace nad kolejną, wielką aktualizacją do Wiedźmin 3: Dziki Gon i pliki pozwolą posiadaczom PlayStation 4 Pro poznawać przygodę w rozdzielczości 4K. Update trafi na PS4 Pro za kilka dni. 

Zapewne nie możemy liczyć na natywne 4K, ale deweloperzy mogą skorzystać z dynamicznego skalowania do wyznaczonej jakości, jednak na jakiekolwiek konkrety musimy zaczekać. Jednocześnie możemy zapewnić, że tytuł Polaków również będzie ulepszony na premierę Xboksa One X.

CD Projekt RED aktualnie nie prezentuje większych informacji na temat Cyberpunk 2077, lecz nad pozycją pracuje już około 300 osób – pozostałe 100 deweloperów rozwija wciąż Gwinta, który będzie stale otrzymywał nową zawartość.

Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2017-09-07-wiedzmin-3-otrzyma-wsparcie-dla-ps4-pro-juz-za-pare-dni

Tagi: 4k CD Projekt RED playstation 4 pro Wiedźmin 3: Dziki Gon xbox one x

Nie przegap