Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 19:37
Bohater Super Lucky’s Tale
1058V

Super Lucky’s Tale. Gameplay przedstawia kolorową platformówkę na Xbox One X

Jednym z tytułów debiutujących na premierę Xboksa One X będzie Super Lucky’s Tale. Do listopada daleka droga, ale dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy fragment rozgrywki, na którym sympatyczny lisek przemierza kilka lokacji.

Lucky’s Tale zadebiutowało w marcu ubiegłego roku wyłącznie na Oculus Rift. Twórcy otrzymali niezbędną pomoc od Oculus VR, więc gra w takiej formie nigdy nie zadebiutowała na innych platformach.

Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X

Playful Corporation zdecydowało się przygotować wersję „Super”, która oferuje znacznie poprawioną oprawę oraz oczywiście nie wymaga gogli VR. Tytuł zmierza na Xboksa One i komputery osobiste, a podczas targów gamescom, autorzy prezentowali wersję na nową platformę Microsoftu.

To na pewno nie będzie największy hit tego roku, ale gra charakteryzuje się naprawdę przyjemną rozgrywką – świetnie zostały wykorzystane możliwości postaci, która może wskoczyć pod ziemię i dostać się do wcześniej niedostępnych lokacji.

Prezentowane demo nie było szczególnie długie, ale sprawiło, że bardzo chętnie zapoznam się z pełną wersją. Edycja na Oculusa nie zgarnęła szałowych opinii (średnia na poziomie 64%), ale autorzy obiecują dopracowanie wielu elementów, które w przypadku pierwowzoru nie prezentowały oczekiwanej jakości. 

Materiał: Super Lucky's Tale Xbox One X Gameplay

Tagi: gameplay Microsoft Playful Corporation super lucky’s tale Xbox One X

Nie przegap