Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 19:07
Call of Duty: Modern Warfare Remastered w lepszej cenie na PlayStation Store. Gra trafiła do Oferty Tygodnia
1276V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w lepszej cenie na PlayStation Store. Gra trafiła do Oferty Tygodnia

Sony zaprezentowało dzisiaj nową promocję na PlayStation Store, ale jednocześnie Japończycy nie zapominają o Ofercie Tygodnia. W lepszej cenie możecie przez najbliższe siedem dni nabyć odpicowaną wersję Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to bez wątpienia jeden z najlepszych kotletów w historii. Raven Software zajęło się świetnym dostosowaniem gry do dzisiejszych standardów i autorzy dopracowali opowieść oraz zajęli się dobrym przeniesieniem na nowe konsole trybu sieciowego.

Wrześniowa promocja na PlayStation Store. Mnóstwo przecenionych gier z PS4, PS3, PSV

Tytuł przez długi czas był częścią Call of Duty: Infinite Warfare, ale jeszcze przed premierą ubiegłorocznej części Call of Duty pojawiły się plotki o samodzielnym MWR. Długo musieliśmy czekać na taką przyjemność, ale od dobrych kilku tygodni Call of Duty: Modern Warfare Remastered można nabyć bez futurystycznego dodatku i właśnie ta produkcja znalazła się w Ofercie Tygodnia.

Dzięki ofercie kupicie Call of Duty: Modern Warfare Remastered za 124 zł – to nadal nie jest wyjątkowo dobra oferta, ale miłośnicy cyfrowych zakupów pewnie nie będą specjalnie narzekać. Nie możecie przy tym zapomnieć, że jest to naprawdę dobrze skrojony tytuł, który zgarnął oceny na poziomie 83%.

Stosowne zamówienie złożycie w tym miejscu. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku Activision nie zdecydowało się na podobny ruch z innym klasykiem. 

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Raven Software