Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 16:01
Figurki Assassin’s Creed: Origins
1230V

Assassin’s Creed: Origins z 2 figurkami, ukrytym ostrzem i Jabłkiem Edenu. Ubisoft przedstawia nową kolekcję

Francuzi kontynuują tradycję i przygotowali kolejny zestaw gadżetów z uniwersum Assassin’s Creed. Poznaliśmy ceny oraz datę premiery wszystkich przedmiotów – figurki ponownie można połączyć i dzięki temu stworzyć ciekawy zestaw.

Fani serii Assassin’s Creed nie mają łatwego życia. Ubisoft systematycznie przygotowuje ciekawe gadżety, które prezentują bohaterów, czy też przedmioty z nowych produkcji. Od 27 października kolekcjonerzy zaopatrzą się w nowe produkty.

Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X  

W tym wypadku najlepiej prezentują się figurki. Ubisoft ponownie pozwala łączyć bohaterów i ustawić ich obok siebie – taki projekt pojawił się pierwszy raz bodajże w przypadku Assassin’s Creed: Unity.

Dla niektórych problemem może okazać się cena, bo Bayek oraz Aya kosztują po 239 zł (sztuka).Na identyczna kwotę zostało wycenione ukryte ostrze i jedynie Jabłko Edenu kupimy za 189 zł. Tak prezentują się dokładne szczegóły wszystkich gadżetów:

  • Bayek - ta figurka przedstawia Bayeka i jego orła, Senu, szukających kolejnej ofiary. Figurka Bayeka zawiera tarczę i broń, w tym łuk i strzały, miecz i ukryte ostrze. Bayek jest strażnikiem Egiptu, a jego osobista historia doprowadziła do powstania zakonu asasynów.
  • Figurka Ayi przedstawia ją, wyposażoną w podwójne ostrze, w postawie bojowej. Aya pochodzi z Aleksandrii, a w jej żyłach płynie krew egipska i grecka. W młodości, Aya przeniosła się do Siwy i tam spotkała Bayeka. Choć sama nie pochodzi z ludu Medżaj, po ślubie z Bayekiem, Aya zaczęła wspierać swego męża w walce. Figurkę można połączyć z figurką Bayeka i stworzyć niepowtarzalną dioramę Assassin`s Creed Origins.
  • Jabłko Edenu - oficjalna reprodukcja artefaktu, który pojawi się w Assassin`s Creed Origins. Całość wyposażona jest w system oświetlenia LED, dzięki któremu replika w skali 1:1 świeci od wewnątrz. Jabłka są jednymi z najcenniejszych Fragmentów Edenu - artefaktów stworzonych przez starożytną cywilizację, celem podporządkowania sobie ludzkości. Przedmiot ten może dać właścicielowi kontrolę nad myślami, emocjami i zachowaniem ludzi.
  • Ukryte ostrze - tajna broń, którą można nosić tak jak Bayek albo wystawić jako przedmiot kolekcjonerski. Ukryte ostrze dostępne jest w ramach limitowanej, numerowanej edycji, z certyfikatem autentyczności - dostępnych będzie jedynie 9999 sztuk. W trakcie swej długiej podróży po Egipcie, Bayek używa tej broni jako wiernego i zabójczego towarzysza. Ukryte ostrze Bayeka jest pierwszym w historii zakonu asasynów.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to zachęcam do zerknięcie na store.Ubi.com, bo często w sklepie Francuzów można znaleźć ciekawe promocje na między innymi figurki – ostatnio przeceniono bohaterów z Watch Dogs i starsze popiersia z serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed: Origins figurki

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins figurki Ubisoft

Nie przegap