Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 14:00
Xenoblade Chronicles 2 przeciek data premiery
762V

Xenoblade Chronicles 2. Data premiery zaprezentowana przez znany sklep? Szykuje się bomba od Nintendo

Japońska korporacja systematycznie wrzuca na Nintendo Switcha bardzo mocne tytuły, ale jedna z najważniejszych premier dla wielu graczy dopiero nadciąga. Xenoblade Chronicles 2 wciąż nie otrzymało oficjalnej daty premiery, ale hiszpański Media Markt opublikował bardzo ciekawą wiadomość.

W 2017 roku zagramy na Nintendo Switch jeszcze w między innymi Super Mario Odyssey oraz Xenoblade Chronicles 2. Aktualnie Japończycy nie zdradzają większych informacji na temat tej drugiej pozycji, ale bardzo możliwe, że już wkrótce otrzymamy gorące wieści.

Nintendo Switch radzi sobie w Japonii wyśmienicie. Znacznie lepiej od PlayStation 4

Zdaniem hiszpańskiego Media Marktu, Xenoblade Chronicles 2 zadebiutuje 15 grudnia 2017 roku. Wcześniej Nintendo wielokrotnie powtarzało, że tytuł trafi na rynek do końca roku, ale wciąż nie otrzymywaliśmy w tym temacie konkretów.

Należy jednak na pewno wspomnieć, że w ostatnich tygodniach dwukrotnie pojawiały się plotki dotyczące premiery w połowie grudnia, ale były to wieści pochodzące od mniej znanych informatorów.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to Nintendo będzie mogło przez ponad miesiąc (od premiery Super Mario Odyssey) prezentować graczom szczegóły i zachęcać do swojej propozycji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Monolith Soft Nintendo nintendo switch Xenoblade Chronicles 2

Nie przegap