Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 20:11
Wiedźmin 3: Dziki Gon z oficjalnymi scenami „za kulis”, czyli wpadki i śmieszne chwile
4075V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z oficjalnymi scenami „zza kulis”, czyli wpadki i śmieszne chwile

CD Projekt RED w weekend zaprezentował fenomenalny zwiastun podsumowujący wielką przygodę Geralta. Firma zdecydowała się stworzyć kolejne materiały, a najnowszy jest przepełniony śmiesznymi scenami z procesu powstawania Dzikiego Gonu.

CD Projekt RED wielokrotnie pokazywał, że potrafi śmiać się ze swoich błędów. Jednym z najchętniej publikowanych memów w swoim czasie była prezentacja Płotki, która znalazła się na pewnym dachu.

The Witcher 3: Wild Hunt on PS4 Pro. What's the difference?

Zgromadzeni gracze oraz dziennikarze na PAX West 2017 mogli uczestniczyć w wielkim wydarzeniu CD Projekt RED. Polacy podsumowali prace nad Wiedźminem, a jednocześnie opublikowali wspomniany we wstępie materiał.

W trakcie prezentacji twórcy ujawnili jeszcze jeden film, który pokazuje prace nad serią „zza kulis”. Autorzy śmieją się ze swoich wpadek, pokazują „erotyczne sceny”, nagrywanie odgłosów i całość wygląda naprawdę przyjemnie – możemy mieć pewność, że deweloperzy nie nudzili się podczas tworzenia tej legendarnej produkcji. Studio pokazuje również błędy, czy też proces powstawania niektórych elementów.

Sporą ciekawostką jest fakt, że nad tym wideo „zza kulis” pracował Danny O’Dwyer, który do niedawna był dziennikarzem serwisu GameStop. Redaktor wkrótce ujawni kolejne filmy przedstawiające proces powstawania Wiedźmina.

Poniżej przedstawiam również cały panel „The Witcher 10th Anniversary”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt RED materiał zza kulis Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap