Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 16:01
Skyrim na Nintendo Switch
1159V

Skyrim na Nintendo Switch. Gameplaye z wersji przenośnej i stacjonarnej

Wielkie uniwersum Bethesdy już wkrótce trafi na nową platformę Nintendo. Produkcja była w ubiegły weekend prezentowana na PAX West i możemy teraz zapoznać się z nowymi materiałami. Gra zaoferuje przyjemną rozgrywkę w obu wersjach.

Skyrim na Nintendo Switch nie będzie na pewno najbardziej kompletną wersją produkcji Bethesdy, ale mimo wszystko wielu graczy powinno rozważyć nabycie tytułu, ponieważ opowieść na kolejnej prezentacji nie zawodzi.

Skyrim VR może się okazać porażką. Negatywne opinie dziennikarzy

Niezależnie od wybranego trybu – rozgrywka na dużym ekranie lub w wersji przenośnej – Skyrim oferuje przyzwoity gameplay, który nie trudno docenić. Gra ma już oczywiście swoje lata (zadebiutowała pierwotnie w 2011 roku) ale mimo wszystko ponowne poznawanie przygody w terenie może zaciekawić.

Tytuł w wersji przenośnej zaoferuje rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości na poziomie 720p, ale szczerze mówiąc na małym ekranie opowieść nie wygląda źle. Miałem okazję zagrać w produkcję Bethesdy na Switchu i dobrze wspominam pokaz.

Niestety, wciąż niewiadomą pozostaje temat lokalizacji. Skyrima na rynek nie wprowadzi Bethesda, a Nintendo, które na własną rękę zajmuje się dystrybucją i pierwsze przecieki nie są zbyt optymistyczne – podobno pozycja może nie doczekać się polskich napisów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda elder scrolls v: skyrim gameplay nintendo switch skyrim

Nie przegap