Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 17:14
Dead Rising 4 na PlayStation 4. Data premiery, zwiastun i wielka zawartość
960V

Dead Rising 4 na PlayStation 4. Data premiery, zwiastun i wielka zawartość

Dead Rising 4 nie jest najmocniejszą odsłoną serii, ale może niektórzy posiadacze PlayStation 4 skuszą się na kolejne spotkanie z Frankiem? Capcom właśnie zaprezentował wypakowaną treścią edycję, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na sprzęcie Sony.

Dead Rising 4 pierwotnie zadebiutował 6 grudnia 2016 roku na Xboksach One oraz komputerach osobistych, jednak Capcom grał z fanami w otwarte karty i jednocześnie potwierdził przygotowanie wersji na PlayStation 4. Teraz możemy potwierdzić wszystkie szczegóły.  

Dead Rising 4 - recenzja gry

Dead Rising 4: Frank's Big Package – bo właśnie tak nazywa się najnowsza wersja – wskoczy na sprzęt Sony dokładnie 5 grudnia. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Microsoft zagwarantował sobie roczną ekskluzywność na przygodę.

Tytuł w swoim czasie zgarnął oceny na poziomie 72-74%, jeśli jednak jesteście fanami uniwersum, to możecie przygotować się na następującą zawartość:

  • Dead Rising 4 ze wszystkimi aktualizacjami oraz poziomami trudności
  • Capcom Heroes – zupełnie nowy sposób na poznanie przygody dzięki specjalnym strojom od bohaterów z gier Capcomu. Ciuszki sprawiają, że protagonista otrzymuje nowe ciosy.
  • Wszystkie wcześniej przygotowane dodatki (kostiumy i bronie z Stocking Stuffer Holiday Pack, fabularne DLC Frank Rising, sieciowa zawartość Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf).
  • Wszystkie wcześniej przygotowane bonusy (Street Fighter Outfit Pack, My Bloody Valentine Pack, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater, X-Fists).

Na deser możecie spojrzeć na przygotowany zwiastun, który pewnie niektórych zachęci do biegających truposzy.

Materiał: Dead Rising 4: Frank's Big Package

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom dead rising 4 playstation 4

Nie przegap