Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 15:07
FIFA 18. Zwiastun prezentuje rozbudowaną Drogę do sławy – Alex Hunter partnerem Lewandowskiego!
4782V

FIFA 18 z FIFA Street. Zwiastun prezentuje Drogę do sławy – Alex Hunter partnerem Lewandowskiego!

Koniec z plotkami. Electronic Arts właśnie potwierdziło wszystkie szczegóły nowej Drogi do sławy. Alex Hunter będzie mógł opuścić Wielką Brytanie i zadebiutować między innymi w Bayernie Monachium lub Realu Madryt.

Na ten materiał czekaliśmy od kilku miesięcy. Elektronicy właśnie potwierdzili znaczącą rozbudowę Drogi do sławy, bo choć ponownie wcielimy się w Alexa Huntera, to teraz główny bohater będzie mógł opuścić Wielką Brytanię.

FIFA 18. Zwiastun z Gamescom 2017

Bayern Monachium, Real Madryt, Paris Saint-Germain, a może Atletico Madryt? Główny bohater w nowej opowieści bez najmniejszego problemu pozostanie w Anglii, ale młody piłkarz może również zaryzykować i przykładowo wyjechać do Niemiec.  

Materiał potwierdza również wcześniejsze plotki. FIFA 18 otrzyma mały dodatek w formie FIFA Street – Hunter może podnosić swoje umiejętności na mniejszych boiskach w Brazylii przygotowując się do sezonu… To teraz tylko czekamy na pełnoprawne zmagania? ;)

Gracze otrzymają możliwość zmienienia wyglądu młodego Anglika przez fryzurę, tatuaże oraz ubrania. A w trakcie rozgrywki przed zainteresowanymi zostaną postawione nowe cele, których osiągnięcie pozwoli zdobyć dodatkowych fanów.

Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Gyasi Zardes, Thomas Muller, Thierry Henry, Rio Ferdinand, Dele i James Harden – to zestaw nowych gwiazd, które odegrają istotną rolę w przygodzie i mogą wpłynąć na rozwój kariery Huntera.

Jak widać EA Sports małymi krokami rozbudowuje swoją wielką opowieść. Pewnie w FIFA 19 otrzymamy kolejne zespoły, a może nawet całe ligi? Zobaczymy…

Tagi:

Nie przegap