Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 14:33
PlayStation 4 z nową reklamą. Sony zapowiada nadciągające hity na „najpopularniejszą konsolę
3915V

PlayStation 4 z nową reklamą. Sony zapowiada nadciągające hity na „najpopularniejszą konsolę”

Japońska korporacja zdecydowała się przygotować spot promujący produkcje zmierzające na PlayStation 4. Firma podkreśla, że posiada w swoim katalogu „najpopularniejszą konsolę”.  

Posiadacze PlayStation 4 nie mogą narzekać na brak atrakcji od początku roku. Na sprzęcie Japończyków stale debiutowały mocne, ekskluzywne produkcje i choć końcówka roku nie zapowiada się tak wyjątkowo, to już w pierwszych miesiącach 2018 roku na pewno nikt nie będzie się nudził.

PlayStation Plus wrzesień 2017. Pełna lista gier

Sony zdecydowało się przygotować spot, który przedstawia trzy gry: NBA 2K18, Star Wars: Battlefront II oraz God of War. Tylko ten trzeci tytuł zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, jednak w przypadku gry 2K oraz Electronic Arts możemy oczekiwać małych dodatków dla sympatyków marki PlayStation.

Warto zwrócić uwagę na zamieszczone w materiale informację. Japończycy promują „najpopularniejszą, tegoroczną konsolę” opierając się na wynikach NPD od stycznia do lipca 2017 roku.

W sumie ten tytuł nie powinien nikogo dziwić, ponieważ Sony zadbało świetny początek roku, podczas którego na pewno wielu graczy sięgnęło po PlayStation 4, PlayStation 4 Slim lub PlayStation 4 Pro.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 reklama sony spot

Nie przegap