Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 13:42
Xbox Game Pass wrzesień 2017
1844V

Xbox Game Pass wrzesień 2017. Nowe gry dostępne w usłudze

Od dzisiaj subskrybenci usługi Xbox Game Pass mogą zapoznać się z nowymi produkcjami. Amerykanie wrzucili do zestawu między innymi ciekawe ReCore, które jest dostępne w rozbudowanej wersji. Microsoft zaprasza do testowania propozycji.  

Xbox Game Pass jest wciąż rozbudowywane przez Microsoft. Firma zdecydowała się przygotować „growy Netflix”, który do listopada będzie wyłącznie otrzymywał nowe produkcje. Pierwsze gry zostaną wyrzucone z usługi w listopadzie.

Games with Gold wrzesień 2017. Oficjalna lista gier

Subskrybenci Xbox Game Pass w cenie 29 zł otrzymują dostęp do ponad 100 gier cyfrowych z katalogu Xboksa One i Xboksa 360, które można pobrać na dysk. Posiadacze kont Xbox Live skorzystają z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego.

Microsoft wciąż podkreśla, że cena Xbox Game Pass nie będzie rosła, ale jednocześnie zainteresowani mogą zapoznawać się z kolejnymi, ciekawymi tytułami. Od dzisiaj dzięki Xbox Game Pass zagracie w:

  • ReCore Definitive Edition
  • Fable II
  • Metro Last Light Redux
  • 10 Second Ninja X
  • The Bridge
  • Hue
  • Garou: Mark of the Wolves

Szczególnie ciekawą propozycją jest ReCore. Gra Keijiego Inafune zadebiutowała na Xboksa One dokładnie 13 września ubiegłego roku, a dzisiaj została ulepszona do wersji Definitive Edition. Wśród nowej zawartości można wyróżnić dodatkową przygodę, kolejną lokację, nowego robota, a deweloperzy zadbali również o wyższą rozdzielczość (na Xbox One X i PC), pełne wykorzystanie technologii HDR i dopracowano płynność animacji – wszystkie pliki trafiły do posiadaczy ReCore za darmo.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Xbox Game Pass xbox one

Nie przegap