Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2017 08:26
NBA 2K18. Nowy tryb kariery może być przełomem w grach sportowych
4470V

NBA 2K18. Nowy tryb kariery może być przełomem w grach sportowych

2K zaskakuje bardzo pozytywną zapowiedzią w kontekście NBA 2K18. Okazuje się, że tryb kariery w najnowszej koszykówce będzie wyjątkowo rozbudowany.

Takiego czegoś jeszcze w grach sportowych nie widzieliśmy. O ile coraz więcej produkcji zapewnia nam tryby kariery, z oddzielnymi historiami i dialogami, to nie otrzymaliśmy wcześniej niż, co można by porównać do MyCAREER w NBA 2K18.

FIFA 18 z FIFA Street. Zwiastun prezentuje Drogę do sławy

Okazuje się, że w ramach MyCAREER będziemy regularnie odwiedzać przestrzeń The Neighborhood. Główny bohater kariery z NBA 2K18 żyje w takiej "dzielni" i może się po niej poruszać, odwiedzając np. sklepy z odzieżą, fryzjera, salon tatuażu lub arcade. Działa to trochę jak role-playowy hub i na pewno zwiększy immersję w opowiadaną historię pięcia się po szczeblach sportowej kariery.

Druga nowość wprowadzana w NBA 2K18 to Road to 99, czyli system nagród za wzmacnianie statystyk MyPLAYER (bez względu na wybrany tryb zabawy).

Już 8 września otrzymamy demo NBA 2K18, które pozwoli na rozpoczęcie życia w The Neighborhood na PS4 i XOne. Progres wypracowany w demie można zapisać i kontynuować zabawę już po zakupie pełnej wersji NBA 2K18, która trafi na rynek 15 września (na PS3, XOne, X360, NS, PC i PS4).

W drugim filmiku gameplay zaczyna się od 46 minuty materiału.

Tagi:

Nie przegap