Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2017 19:01
Destiny 2 z genialnym zwiastunem live-action. Oglądasz i chcesz grać
1347V

Destiny 2 z genialnym zwiastunem live-action. Oglądasz i chcesz grać

Activision nie oszczędza na promowaniu Destiny 2. Firma przygotowała kolejny materiał, który sprawi, że jeszcze bardziej będziecie wyczekiwać na produkcję Bungie. Film z prawdziwymi aktorami wyróżnia się na tle wcześniejszych propozycji.

Już tylko kilka dni pozostało do wielkiej premiery Destiny 2, więc Activision w odpowiednim momencie ujawniło nową zajawkę. Firma zadbała o efektowny materiał, który w bardzo dobry sposób prezentuje wielkie uniwersum Bungie.

Recenzja Destiny 2

Małymi krokami zbliżamy się do momentu, w którym zakończymy odliczanie do debiutu Destiny 2. Najbardziej zagorzali Strażnicy rozpoczną eksplorowanie świata już w przyszłym tygodniu, a na zainteresowanych czeka epicka opowieść oraz kilka trybów PvP.

Nadal nie poznaliśmy ile godzin zajmie ukończenie historii, ale Bungie zapewnia, że tym razem przygoda jest pełnoprawnym doświadczeniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów gatunku.

Dobrym wprowadzeniem do zabawy jest poniższy zwiastun. Od razu przypominają się najlepsze materiały promujące Destiny – szczerze od dawna czekałem na podobną bombę, bo kampania marketingowa pierwszej części przyzwyczaiła nas do podobnych filmów.

To jak Strażnicy, widzimy się na serwerach? :)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 live-action trailer zwiastun