Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 16:34
Divinity: Original Sin 2 z edycją kolekcjonerską na wypasie
1088V

Divinity: Original Sin 2 z edycją kolekcjonerską na wypasie. Twórcy pokazują zawartość

Jeden z najbardziej wyczekiwanych, klasycznych RPG-ów otrzyma świetny pakiet dla kolekcjonerów. Twórcy zadbali o ładną figurkę i prezentują zawartość na specjalnym materiale. Film pozwala również spojrzeć na nieumarłych.

Twórcy Divinity: Original Sin 2 przez wiele tygodni prowadzili dziennik wideo, na którym ujawniali kolejne elementy z gry. Dzisiaj możemy spojrzeć na ostatni film – materiał prezentuje ostatnią, dostępną w tytule rasę oraz prezentuje edycję kolekcjonerską.

Divinity: Original Sin 2 ze świetnym zwiastunem. Twórcy pokazują masę atrakcji

Nieumarli to nie tylko rasa przeciwników, których napotkamy w Divinity: Original Sin 2, ale każdy gracz będzie mógł wcielić się w tych wyjątkowych wojowników. Studio zdecydowało się opowiedzieć o ich historii i przedstawić kilka umiejętności.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że „truposzem” może być ludzie, jaszczurki, elfy, czy też krasnoludy – w konsekwencji otrzymujemy ciekawe połączenie dwóch ras, bo jeszcze dodatkowo wybierzemy poszczególną klasę (czarownik, czarodziej, mag bitewny, kleryk, wojownik, rycerz, zaklinacz, inkwizytor, strażnik, łotrzyk, skrytobójca, wędrowiec).

Każda z ras charakteryzuje się specjalnymi zdolnościami – w przypadku nieumarłych możemy udawać śmierć, co może nam uciec z przegranych pojedynków. Ciekawostką jest również system leczenia szkieletów, ponieważ w tym wypadku będziemy spożywać trucizny.

W drugiej części materiału zobaczycie prezentację edycji kolekcjonerskiej Divinity: Original Sin 2. W pakiecie znajduje się wielka figurka z „wymiennymi” głowami, ciekawe pudełko (służy za tło), gruby artbook, mapa na płótnie, metalowy magnez z numerem oraz wypasione kompendium wiedzy o grze.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 Larian Studios unboxing

Nie przegap