SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2017 14:30
Showmax na Xbox One. Wypróbujcie za darmo
1613V

Showmax na Xbox One. Wypróbujcie za darmo platformę do oglądania filmów i seriali

Posiadacze konsoli Microsoftu mogą pobrać kolejną aplikację i następnie oglądać seriale oraz filmy przygotowane przez Showmax. Firma zdecydowała się zaoferować swoja bibliotekę wielu graczom, którzy mogą za darmo wypróbować platformę.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy naszych czytelników o pojawieniu się aplikacji stacji Netflix na PlayStation 4 i Xboksie One, a teraz swoje istnienie na konsolach postanowiło zaznaczyć Showmax. Nowa platforma jest dostępna na amerykańskim sprzęcie.

Forza Motorsport 7. Pełna lista samochodów wygląda wyśmienicie!

Showmax trafił do Polski 15 lutego 2017 roku. Stacja systematycznie powiększa zestawienie swoich produkcji i co ciekawe na platformie pojawia się sporo produkcji z polskiego rynku.

Miesięczny abonament można wykupić za 19,90 zł, jednak każdy zainteresowany bez najmniejszego problemu aktywuje 14-dniowy okres próbny, po którym nie trzeba kontynuować subskrypcji. W Showmax można oglądać materiały na różnych urządzeniach i pobierać wideo na dyski.

Korzystanie z Showmax w aplikacji Xbox One krok po kroku:

  1. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Showmax, wejdź na www.showmax.com. Zarejestruj się wpisując email i hasło oraz wybierz metodę płatności. W ten sposób rozpoczniesz swój 14-dniowy darmowy okres próbny. Możesz zrezygnować w każdej chwili, a po zakończeniu darmowego okresu, subskrypcja kosztuje 19,90 zł miesięcznie.
  2. Przejdź do Sklepu na konsoli Xbox One
  3. Znajdź aplikację Showmax i zainstaluj ją
  4. Zaloguj się używając adresu email i hasła z rejestracji na stronie www.showmax.com.
  5. Aby przypiąć aplikację Showmax na stronie głównej, podświetl kafelek aplikacji, wciśnij przycisk Menu na kontrolerze, a następnie wybierz polecenie “Przypnij do ekranu Start”.

Pewnie wielu czytelników PPE zainteresuje, że od 24 sierpnia klienci mogą na Showmax zobaczyć drugi sezon Mr. Robot. Skorzystacie z tej propozycji?  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: microsoft showmax xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme