SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2017 18:11
Assassin’s Creed: Origins. Gameplay prezentuje wyszkolonego bohatera i świetną walkę
1086V

Assassin’s Creed: Origins. Gameplay prezentuje wyszkolonego bohatera i świetną walkę

Ubisoft zdecydowanie rozbudował elementy RPG w nadciągającym Assassin's Creed: Origins i najnowszy materiał pozwala spojrzeć na wyszkolonego bohatera. Bayek dysponuje rozwiniętymi umiejętnościami, dzięki którym może rywalizować z potężnymi przeciwnikami.

Już plotki przed prezentacją zapowiadały znacząco rozwiniętą walkę, która będzie możliwa dzięki rozbudowanym elementom RPG. Ubisoft nie zawiódł oczekiwań fanów i spełnił prośby pozwalając bohaterowi nie tylko ubierać ładniejsze, ale przede wszystkim potężniejsze stroje.

Assassin's Creed: Origins na nowych screenach. Poznajcie Cleopatrę

Francuzi zdecydowali się zaprezentować „wyszkolonego assassyna”, który nie ma najmniejszych szans w walce bez odpowiedniego sprzetu. Rywalizacja jest tym razem trudniejsza, wymaga wykorzystania odpowiednich taktyk, więc gracze muszą przygotować się na zbieranie sprzętu i dokładne obserwowanie rywali.

Poniższy film jest świetnym podsumowaniem ewolucji serii. Bohater otrzyma teraz kilka broni, które w znaczący sposób wpłyną na jego możliwości i nie będą tylko i wyłącznie dodatkiem do klikania jednego przycisku podczas wszystkich starć.

W trakcie zabawy zdobędziemy punkty umiejętności, które zainwestujemy w drzewka, więc możemy mieć pewność, że w Egipcie otrzymamy większą swobodę w kreowaniu protagonisty. Oba systemy nie są szczególnie rewolucyjne, ale na pewno docenią je fani francuskiego uniwersum, bo właśnie tych elementów brakowało w serii od dawna.  


Źródło: YouTube.com

Tagi: assassin’s creed: origins gameplay ubisoft

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Assassin’s Creed: Origins
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 27.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme