SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2017 19:56
Balrog w Śródziemie: Cień Wojny
883V

Śródziemie: Cień Wojny. Ekscytująca walka z Balrogiem na nowej rozgrywce

Na targach Gamescom zaproszeni dziennikarze mogli uczestniczyć w prezentacji Śródziemie: Cień Wojny, a następnie zainteresowani chwycili w łapy kontrolery. Dzisiaj możecie spojrzeć na gameplay z wymagającej potyczki.

Miałem okazję uczestniczyć w pokazie Śródziemie: Cień Wojny na targach w Kolonii i na dobry początek twórcy opowiadali o nowościach, jednocześnie pokazując walkę z Balrogiem. Gameplay z prezentacji zobaczycie poniżej.

Śródziemie: Cień Wojny. Mocarny zwiastun zapowiada ekscytującą walkę!

Balroga dobrze kojarzą fani uniwersum J. R. R. Tolkiena. Demoniczna bestia została w ciekawy sposób zaprezentowana między innymi w filmowej adaptacji „Drużyny Pierścienia”. Twórcy z Monolith Productions postanowili wykorzystać potęgę stwora i wrzucili go do jednej z misji.

Na dobry początek bohater musi poradzić sobie z kilkoma mniejszymi przeciwnikami, ale w pewnym momencie jesteśmy świadkami zdecydowanie ciekawszego pojedynku. Talion nie może oczywiście konkurować z przeciwnikiem w bezpośredniej walce, jednak na szczęście w tym starciu jest wyłącznie dodatkiem.

Naszym zadaniem w tym całym chaosie jest atakowanie rywala w odpowiednie miejsca – nie jest to szczególnie wymagająca potyczka, lecz trudno odmówić jej efektowności. A możemy nawet przypuszczać, że to nie koniec atrakcji z tym przerośniętym oponentem.

Wkrótce na portalu postaram się zamieścić nasz gameplay z Śródziemie: Cień Wojny. W trakcie imprezy mogłem wykonać kilka misji pobocznych i sprawdziłem swoje umiejętności w oblężeniu fortecy.

Materiał: Śródziemie: Cień Wojny gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay monolith productions śródziemie: cień wojny warner bros.