Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 25.08.2017 19:50
W Life is Strange: Before the Storm będzie można pyskować
1004V

W Life is Strange: Before the Storm będzie można pyskować

Tak, dobrze przeczytaliście. Jeśli nie obca Wam pyskówa ze znajomymi oraz słowne przepychanki, w których jesteście dobrzy, to Life is Strange: Before the Storm będzie dla Was jak ulał. A przy okazji to też fajna nowa mechanika wprowadzona do dialogów.

Według Eurogamera w Life is Strange: Before the Storm pojawi się nowy patent o nazwie Backtalk (Pyskowanie)

Premierowy zwiastun Life is Strange: Before the Storm

Jak to działa? Ano w taki sposób, że w trakcie prowadzenia dialogu będziemy mogli wybrać dane słowo lub temat i uczepić się go, żeby odszczekiwać rozmówcy (zapewne dorosłemu, no bo komu najczęściej pyskują nastolatkowie?). Dodatkowo najprawdopodobniej pojawi się też specjalny wskaźnik, który się napełnia, jeśli uczepisz się odpowiednich słówek w trakcie pyskówki. Od tego zależeć będzie zapewne przebieg konwersacji.

Jako przykład, Eurogamer wskazał sytuację, w której Chloe wdaje się w wymianę zdań z bramkarzem, który ze względu na jej wiek nie chce jej wpuścić do klubu. W pewnym momencie dodaje sarkastycznie, że to już czas pójścia do łóżka spać. Jeśli gracz wybierze słowo "łóżko", będzie mógł w odpowiedni sposób odgryźć się bramkarzowi.

Nie powiem, całkiem fajny patent, wzbogacający i tak już bogaty system rozgałęziających się dialogów w Life is Strange. Ciekawe, wyjdzie w praniu. A Wy? Chętni na małą pyskówkę? ;-)

Tagi: Life is Strange: Before the Storm

Nie przegap