Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.08.2017 12:00
Wiedźmin. Cała trylogia z nowymi wydaniami w steelbookach!
3910V

Wiedźmin. Cała trylogia z nowymi wydaniami w steelbookach!

Pamiętacie niedawno ujawnioną edycję rozszerzoną pierwszego Wiedźmina, która otrzyma stylowy steelbook? CDP idzie za ciosem i ujawnia kolejne podobne wydania gier z serii.

Pierwszy Wiedźmin trafi na rynek w reedycji rozszerzonej ze steelbookiem za 49 zł. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie oczekiwać będą na nas w limitowanej ilości w sklepach.

Data premiery i cena reedycji Wiedźmin

Jak się dowiedzieliśmy następny w kolejce do steelbookowego wydania jest Wiedźmin 2. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów trafi na rynek 20 października i kosztować będzie 59,9 zł. Tytuł oferowany jest w tej cenie ze steelbookiem, ścieżką dźwiękową w formacie MP3, mapą świata, podręcznikiem zadań, cyfrową wersją komiksu "Racja Stanu" i oczywiście ze wszystkimi wydanymi DLC i aktualizacjami. Niestety gra w takim wydaniu dostępna będzie tylko w wersji PC.

To nie koniec szykowanych atrakcji. 17 listopada na rynek trafi limitowana reedycja Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oczywiście wyposażona w stylowy steelbook. W pudełku znajdziemy wraz z grą wszystkie duże dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i Wino) oraz pełen pakiet aktualizacji. W pudełku znajdziemy też zapis koncertu Video Game Show, na którym zagrano utwory z Wiedźmin 3. Cena za takie wydanie to 169 zł na PC, 214 zł na PS4 i 219 zł na Xbox One.

Okładki steelbooków nowych edycji Wiedźmin 2 i Wiedźmin 3 znajdziecie poniżej, w naszej galerii. Z zamówieniami lepiej się pospieszyć, bo ilość sztuk rzeczonych wydań jest podobno bardzo ograniczona.

Tagi: CDP cdp red steelbook wiedźmin 2 wiedźmin 3