SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 14:00
WRC 7 ma w Polsce wydawcę
1205V

WRC 7 ma w Polsce wydawcę. Znamy szczegóły gry i konkrety dla zamówień przedpremierowych

Mamy dobrą wiadomość dla fanów rajdów WRC. Najnowsza produkcja Kylotonn Entertainment znalazła w Polsce wydawcę, który zadba o piękne pudełka, a zarazem już teraz zapowiedział pierwsze bonusy dla graczy składających zamówienia przedpremierowe.

Dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji o WRC 7, ale możecie mieć pewność, że wkrótce zostaniemy dosłownie zasypani szczegółami. Grę na Polski rynek wprowadzi Techland.

Zwiastun WRC 7

Kylotonn Entertainment wciąż jest jedyną firmą, która może tworzyć gry na oficjalnej licencji Rajdowych Mistrzostw Świata. W WRC 7 znajdą się wszystkie zespoły oraz imprezy z sezonu 2017, a jednocześnie zainteresowani zasiądą za sterami przebudowanych i bardziej agresywnych samochodów.

Tytuł charakteryzuje się 13 prawdziwymi rajdami z licznymi, unikalnymi odcinkami oraz samochodami, ale również autorzy postarali się o oprawę telewizyjną rajdów, sponsorów, czy przede wszystkim prawdziwych kierowców.

W nadchodzącej produkcji znajdziemy 63 OS-y, które zostały wiernie odwzorowane i niektóre mierzą nawet do 25 km i przejechanie ich w WRC 7 zajmuje nawet 17 minut. Deweloperzy zapowiadają przebudowaną fizykę,  na nowo przeniesione odcinki rajdowe, a nawet tryb split-screen dla dwóch graczy.

Techland potwierdził wydanie WRC 7 na polskim rynku i gracze zamawiający tytuł przed premierą dostaną dostęp do Porsche 911 GT3 RS RGT – jedynego auta marki występującego w tegorocznych zawodach WRC. Samochód dostępny będzie we wszystkich trybach gry poza karierą i własnymi mistrzostwami.

Premiera odbędzie się jesienią na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Klienci mogą liczyć na polską lokalizację kinową.  

Materiał: WRC 7 na polskim rynku jesienią 2017

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bigben interactive kylotonn entertainment techland wrc 7

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
WRC 7
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 15.09.2017
  • Napisy
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme