SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2017 08:34
Gran Turismo Sport. Gameplay tak realistyczny, że zrobi z ciebie profesjonalnego kierowcę
4197V

Gran Turismo Sport. Gameplay tak realistyczny, że zrobi z ciebie profesjonalnego kierowcę

To powinny być sprawy, o których nie trzeba robić oddzielnych newsów, ale niestety czasy się zmieniły. Najważniejsze, że - tak jak pisaliśmy wczoraj - w Gran Turismo Sport nie znajdują się mikrotransakcje. Sony postanowiło jeszcze nam trochę posłodzić za pośrednictwem nowych materiałów promocyjnych.

Tym razem wydawca Gran Turismo Sport postawił na zwiastuny, w których nie zobaczymy ani krztyny gameplayu. Mimo wszystko to ciekawe materiały, nawiązujące do zmagań w GT Academy.

Gran Turismo Sport bez mikrotransakcji

Od lat GT Academy daje szanse młodym kierowcą, którzy chcą przejść od wirtualnego ścigania do prawdziwego świata profesjonalnych wyścigów. Nowe materiały przypominają o tej szansie dla fanów ścigania. W filmikach możemy ujrzeć Lucasa Ordoneza, pierwszego zwycięzcę turnieju GT Academy, by następnie przejść do kolejnych asów kierownicy, czyli Janna Mardenborougha, Ricardo Sancheza i Bryana Heitkottera. Goście świetnie radzą sobie nie tylko przy małej replice kierownicy, ale również w kokpitach prawdziwych wozów na torze wyścigowym.

Sam Kaz Yamauchi twierdzi, że używa Gran Turismo do treningów przed wyjeżdżaniem na tor wyścigowy. Deweloper z Polyphony znany jest z uczestnictwa w bardzo wymagających, 24-godzinnych zmaganiach sportowych samochodów.

Gran Turismo Sport trafi na rynek europejski 18 października 2017 r.

 

Polyphony kilka dni temu przygotowało również "symulację" dotyczącą Gran Turismo Sport, która ma pokazać graczom, jak wiele tracą grając w standardzie SDR sRGB, w porównaniu z HDR w szerokiej gamie kolorystycznej.


Tagi: gran turismo gran turismo sport kazunori yamauchi polyphony digital sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Gran Turismo Sport
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 17.10.2017
  • Nie
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme