SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2017 18:01
Final Fantasy XV: Comrades. Gameplay z trybu sieciowego wygląda obiecująco – to może się udać!
586V

Final Fantasy XV: Comrades. Gameplay z trybu sieciowego wygląda obiecująco – to może się udać!

Pod koniec ubiegłego miesiąca Square Enix zaprezentowało szczegóły Final Fantasy XV: Comrades, a jednocześnie zapowiedziało testy beta. Wydarzenie właśnie się rozpoczęło, więc możemy spojrzeć na pierwsze ujęcia z „sieciowego FFXV”.

Do niedawna mogliśmy sądzić, że sieciowy tryb w Final Fantasy XV będzie wyłącznie małym dodatkiem, ale Square Enix bardzo poważnie podeszło do tego tematu. Autorzy tworzą oddzielny wariant zabawy, który pozwoli graczom walczyć z wielkimi potworami.

Od 3 do 8 sierpnia trwają zamknięte testy Final Fantasy XV: Comrades. Autorzy w tym wypadku nie zaprezentują pełnej zawartości, ale gracze mogą między innymi stworzyć postacie oraz wyruszyć na podstawowe zadania.  

Szczegóły bety Final Fantasy XV: Comrades

Na filmie zobaczycie kreator postaci oraz kilka pojedynków. Zmagania wyglądają naprawdę interesująco, bo przy odpowiedniej liczbie i jakości wyzwań wielu graczy spędzi w tym miejscu dziesiątki godzin. To typowa, sieciowa zabawa, jednak umiejscowienie wydarzeń w znanych realiach może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Podczas rozgrywki gracze biegają po obskurnego obozu, który służy za HUB, ale nawet podczas testów nie ma problemu ze znalezieniem chętnych do rozgrywki. Zawodnicy, podobnie jak w pełnej wersji, mogą skorzystać z samochodu, a choć sam gameplay nie wydaje się specjalnie wymagający, to możemy mieć pewność, że autorzy zadbają o większe wyzwania w pełnej wersji.

Premiera Final Fantasy XV: Comrades została zaplanowana na końcówkę roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta final fantasy xv: comrades gameplay square enix

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Final Fantasy XV: Comrades
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme