Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 15:53
Final Fantasy XV: Comrades. Beta, szczegóły i pierwsze spojrzenie na tryb sieciowy!
1111V

Final Fantasy XV: Comrades. Beta, szczegóły i pierwsze spojrzenie na tryb sieciowy!

Jeszcze przed premierą otrzymaliśmy zapowiedź trybu sieciowego do Final Fantasy XV, a właśnie Square Enix zaprezentowało konkrety. Wkrótce rozpocznie się beta, która pozwoli zainteresowanym sprawdzić sieciowego FFXV!

Pomysł przygotowania sieciowych elementów do Final Fantasy XV na początku wydawał się wyjątkowo dziwny, ale autorzy podchodzą do tego bardzo profesjonalnie. Na dobry początek odbędą się testy, które pozwolą graczom sprawdzić zmagania.

Final Fantasy XV. Wraca temat pancerzy "skopiowanych" z Power Rangers

Final Fantasy XV: Comrades to tryb sieciowy do Final Fantasy XV, który zostanie przetestowany przez wybranych graczy w dniach 3-8 sierpnia. Autorzy zdecydowali się na zamknięte testy, które pozwolą dokładnie sprawdzić infrastrukturę.

Podczas testów gracze otrzymają możliwość tworzenia do ośmiu bohaterów, wpadną do małego testowego obozu, zapoznają się z trzema zadaniami, zgarną w nagrodę składniki, a w trakcie zmagań bez najmniejszego problemu zawodnicy skorzystają ze specjalnego chatu, czy też rozmów głosowych. Do zabawy wymagany jest PlayStation Plus oraz Games with Gold.

Gra zostanie jednak zdecydowanie powiększona w dniu premiery rozszerzenia. Gracze będą mogli rozwijać swoich bohaterów, odblokowywać specjalne stroje, odwiedzą wielkie miasto przygotowane specjalnie do sieciowych batalii, skorzystają z ogromnego arsenału, a poszczególne bronie będą różnić się atakami, więc pozwolą zawodnikom kreować mordercze taktyki. Zabawki będą posiadać własne umiejętności i zbierać punkty doświadczenia, a w trakcie rozgrywki istotną rolę odegrają królewskie znaki, wybiorą się na fabularne misje, czy też będą korzystać z szerokiego zestawu dań do ugotowania.

Studio zapowiada zabawę dla pojedynczego gracza, jednak najciekawszym elementem zawartości będą oczywiście wydarzenia, podczas których do śmiałka dołączy trójka znajomych. Aktualnie Japończycy nie są gotowi do przedstawienia szczegółów daty premiery.

Final Fantasy XV: Comrades

Tagi: Final Fantasy XV final fantasy xv: comrades Square Enix