Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2017 09:26
Gran Turismo Sport w 4K i 60 fps. Zmagania w multiplayerze na PS4 Pro
1575V

Gran Turismo Sport w 4K i 60 fps. Zmagania w multiplayerze na PS4 Pro

Pod koniec lipca Polyphony prezentowało gameplay z trybu kariery w Gran Turismo Sport w rozdzielczości 4K. Wtedy deweloperzy nie wybierali jednak trybów rywalizacji z oponentami. Aż do teraz. Przyjrzyjmy się, jak prezentują się zmagania na PlayStation 4 Pro.

Gran Turismo Sport wjeżdża wreszcie - po długim oczekiwaniu - na ostatnią prostą. Nic już wg Sony nie zaszkodzi premierze nowych wyścigów Kaza Yamauchiego. Gra trafi na rynek 18 października 2017 r.

Szkoła jazdy w Gran Turismo Sport

Dziś mamy okazję przyjrzeć się gameplayowi z Gran Turismo Sport w rozdzielczości 4K i 60 fps. Próbkę kodu wyścigów odpaliła na PlayStation 4 ekipa PlayStation Access. Co ważne - rozgrywka pochodzi z trybu multiplayer (w wyścigu udział bierze 5 graczy). Materiał został zarejestrowany w trakcie wizyty redaktorów PS Access w siedzibie Polyphony, w Tokio.

Zmagania, które możecie obserwować to zapis wyścigu dziennikarzy, którzy zostali zaproszeni do studia Polyphony Digital. Niestety jak widać po zachowaniu na torze nie wszyscy redaktorzy mają smykałkę do wyścigów. Cóż, przynajmniej możemy zobaczyć jak wozy zachowują się w trakcie kolizji.

Przy okazji warto rzucić okiem na to, jak wygląda w Gran Turismo Sport szkoła jazdy. Kaz Yamuchi chce by nowe wyścigi były przystępne nie tylko dla wyjadaczy nastawionych na rywalizację sieciową, ale również na żółtodziobów. Właśnie dla nich przygotowano rozbudowany tryb treningowy.

Tagi: Gran Turismo Sport polyphony digital ps4 sony