SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2017 16:31
Saint Seiya od Netflix. Platforma zapowiada „anime remake”
997V

Saint Seiya od Netflix. Platforma zapowiada „anime remake”

Kultowi Rycerze Zodiaku powrócą dzięki platformie Netflix. Firma zapowiedziała „anime remake”, który aktualnie będzie składał się z pierwszego sezonu. Na dobry początek otrzymaliśmy kilka informacji oraz zobaczyliśmy przyjemny plakat.

W maju informowałem naszych czytelników o pracy Tomasza Bagińskiego w uniwersum Saint Seiya. Znany reżyser pracuje nad filmem z aktorami. 

Saint Seiya od Tomasza Bagińskiego! Powstaje film z aktorami

Netflix potwierdził prace nad serialem w świecie Saint Seiya, który na dobry początek przedstawi widzom 12 odcinkową przygodę. Każdy epizod będzie trwał 30 minut, a według Cinema Today reżyserem projektu został Yoshiharu Ashino – Japończyka możecie kojarzyć z między innymi "Justice League: The Flashpoint Paradox", "Thundercats", "Dragon Ball Z: Historia Trunksa".

Oryginalne anime było emitowane w latach 1986-1989 i widzowie zobaczyli dokładnie 114 odcinków. W międzyczasie dodatkowo zadebiutowało sześć filmów, a seria jest wciąż rozwijana przez liczne gry przygotowywane przez Bandai Namco – studio ma wyłączność na tworzenie produkcji w uniwersum.

Aktualnie Netflix nie potwierdził, czy serial zostanie wyemitowany w 2017 roku. Warto przy tym pamiętać, że widzowie mogą oczekiwać pełnego sezonu w dniu premiery.

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2017/08/02/anime-saint-seiya-is-getting-a-netflix-remake

Tagi: netflix saint seiya serial