SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 15:32
Escape from Tarkov w fazie beta. Zwiastun prezentuje piękną rozgrywkę
650V

Escape from Tarkov w fazie beta. Zwiastun prezentuje piękną rozgrywkę

Battlestate Games nie przestaje rozwijać Escape from Tarkov. Twórcy zakończyli jeden z etapów prac i oficjalnie rozpoczęli zamkniętą betę. Z tej okazji został przygotowany ciekawy zwiastun pokazujący mocne strony gry.

Twórcy Escape from Tarkov pracują nad znaczącym usprawnieniem każdego elementu swojej nadciągającej produkcji. Teraz zespół rozpoczął kolejną fazę projektowania, do której zostaną zaproszeni kolejni gracze.

Gameplay z Escape from Tarkov

Battlestate Games chce mieć pewność, że w dniu premiery Escape from Tarkov będzie błyszczeć. Z tego powodu gracze mogą nabyć paczki Wczesnego Dostępu, który pozwolą im już teraz cieszyć się grą, a jednocześnie rozwijać projekt z deweloperami. Kody dostępu będą wysyłane chronologicznie – w zależności od daty zakupu.

Autorzy zaznaczają, że gra zostanie teraz znacząco rozszerzona, ponieważ na serwerach pojawi się między innymi: mapa Shorline, pierwsza część największej lokacji dostępnej w tytule, usprawniony balans wydanych miejscówek wraz z dodatkowymi punktami do eksploracji, odświeżony ekwipunek i medykamenty, nowa broń z modyfikacjami, bardziej zbalansowana ekonomia, ulepszony system ubezpieczeń wyposażenia oraz globalny czat.

Tak o zmianach wypowiedział się Nikita Buyanov, szef Battlestate Games:

"Przez wiele ostatnich miesięcy pracowaliśmy, by zoptymalizować szybkość i stabilność gry oraz usunąć z niej jak najwięcej błędów. Obecnie naszym głównym zadaniem jest sprawienie, aby komfort w trakcie rozgrywki był identyczny dla wszystkich użytkowników. W związku z tym, mamy nadzieję, że gracze zrozumieją ostrożność związaną ze stopniowym przyznawaniem dostępu do zamkniętych beta testów. Pragniemy podkreślić, że rozwój Escape from Tarkov nie kończy się wraz z rozpoczęciem CBT. Z każdą kolejną aktualizacją pojawiać się będą dodatkowe zawartości oraz rozszerzenia. Na przykład, już wkrótce pojawi się specjalny system z zadaniami do wykonywania w grze."

Możemy mieć jednocześnie pewność, że dzięki becie w Sieci pojawi się znacznie więcej materiałów, ponieważ Battlestate Games zniosło restrykcje dotyczące udostępniania screenshotów oraz fragmentów rozgrywki.   

Materiał: Escape from Tarkov - beta 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: