Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2017 11:25
Grand Theft Auto V w kosmosie. W modzie Grand Theft Space powalczymy z ufokami na wielu planetach
2186V

Grand Theft Auto V w kosmosie. W modzie Grand Theft Space powalczymy z ufokami na wielu planetach

No Man's Sky może i rozczarowało osoby marzące o fascynującej eksploracji kosmosu, ale nie ma co załamywać rąk. Jest przecież Elite: Dangerous a za jakiś czas otrzymamy również... Grand Theft Space.

Take-Two chciało niedawno zarżnąć pecetową scenę modów w Grand Theft Auto V. Na szczęście opór fanów gry był tak wielki, że korporacja zmieniła jednak zdanie, zostawiając w spokoju narzędzie OpenIV.

Kody do GTA V

Dzięki takiej sytuacji niedługo zagramy w Grand Theft Auto V na PC w bardzo ciekawą pozycję. Chodzi o mod Grand Theft Space, tworzony przez grupę Sollaholla. W nowej przygodzie nie zabraknie kontaktów z ufokami i oczywiście podróży statkami kosmicznymi. Poniżej krótki opis od grupy autorów moda.

"Ziemia była osamotniona od miliardów lat. W innym miejscu Drogi Mlecznej uformowała się jednak inteligentna cywilizacja, która wcale nie jest przyjaźnie nastawiona. Nie sądziliśmy, że te inteligentne formy życia kiedykolwiek dotrą do naszej planety, ale tak się niestety stało. Twoim zadaniem jest zgładzić te kosmiczne mendy zanim dotrą do powierzchni Ziemi".

Wiadomo, że w modzie będzie można pokierować promem kosmicznym i księżycowym łazikiem. Brzmi świetnie. Postępy w pracach nad Grand Theft Space możecie śledzić w tym miejscu, na forum gry.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy mod zostanie opublikowany. Autorzy mają nam zapewnić 4 misje, opcję eksploracji "nowych planet poza układem słonecznym", walkę z kosmitami oraz możliwość lądowania na ciałach niebieskich.

Tagi:

Nie przegap