Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 17:30
Forza Horizon 3 z Regalią
980V

Forza Horizon 3 z Regalią. Zwiastun prezentuje znany samochód

Square Enix z wielką przyjemnością rozszerza uniwersum Final Fantasy XV. Studio pracuje nad kolejnymi dodatkami, produkcjami, a nawet zamierza wprowadzić Regalia do ostatniej gry PlayGround Games.

Regalia jest już w zasadzie kultową furą. Samochód pozwolił przemieszczać się po wielkim świecie Final Fantasy XV, jednak już wkrótce pojazd trafi do kolejnej gry. Square Enix potwierdziło ciekawą wiadomość.

Forza Motorsport 7. Wpadka na livestreamie Microsoftu. Pijany gość testował nowe wyścigi Turn 10

Regalia zawita do Forza Horizon 3. Maszyna będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy Final Fantasy XV oraz Forza Horizon 3 totalnie za darmo – gracze muszą tylko posiadać zainstalowany jeden z tytułów na Xboksie One do 1 sierpnia 2017 roku. Wkrótce Microsoft roześle do graczy kody, dzięki którym odblokujecie pojazd.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie mały dodatek, ale na pewno wierni miłośnicy FFXV, którzy uwielbiają ostatnie dzieło PlayGround Games nie będą narzekać. W końcu otrzymacie bezpłatne DLC i sprawdzicie nową zabawkę.

Z tej okazji przygotowano nawet sympatyczny zwiastun. Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili swojej kolejnej, dużej pozycji, jednak nie będzie pewnie dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, gdy w 2018 roku na rynek zawita Forza Horizon 4.

Materiał: Forza Horizon 3 -- Introducing the Regalia

Tagi: