Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2017 12:05
Forza Motorsport 7. Wpadka na livestreamie Microsoftu. Pijany gość testował nowe wyścigi Turn 10
3778V

Forza Motorsport 7. Wpadka na livestreamie Microsoftu. Pijany gość testował nowe wyścigi Turn 10

W trakcie weekendu Microsoft przeprowadził livestream z wydarzenia zamykającego San Diego Comic-Con. W programie wystąpił Larry "Major Nelson" Hryb a jego główną atrakcją była Forza Motorsport 7.

Gwoździem programu rzeczonego livestreama na podsumowanie Comic-Conu było ujawnienie świeżego gameplayu z Forza Motorsport 7. Microsoft zdecydował się na zaproszenie kilku gości do testowania nowych wyścigów. Niestety dla Majora Nelsona okazało się, że nie wszystkie osoby były trzeźwe. Livestream został opanowany przez bełkotliwe wypowiedzi, przekleństwa i oczywiście jazdę w stylu "flippera" (odbijanie się od jednej bandy do drugiej).

Forza Motorsport 7. Lista pierwszych 167 wozów

Wyszło w związku z tymi pijackimi wyczynami dosyć zabawne widowisko. Trzeba przy tym podziwiać Larry'ego Hryba za opanowanie i profesjonalizm, bo gość wyszedł z klasą z całej sytuacji. Przy okazji plus dla koleżanki Majora Nelsona, która stwierdziła na koniec, że to nie jest "symylator jazdy pod wpływem alkoholu" i że facet musi skończyć swoje popisy, jeśli nie chce zostać aresztowany za jazdę po pijaku.

W "pijackiej" prezentacji Forza Motorsport 7 nie zabrakło kilku nowości. Wydawca zaprezentował Porsche GT2 RS i wspaniały tor wyścigowy z Dubaju. Warto też przypomnieć, że ujawniono już 167 samochodów, które trafią do rzeczonej produkcji. Wśród wozów z Forza Motorsport 7 znajdziemy m.in. takie śliczne klasyki jak Maserati 8CTF z 1939 roku.

Tagi: